szukaj odpowiedzi, zadawaj pytania i bądź w kontakcie z naszą
społecznością estartupiaków.

Start Dyskusje WordPress Warianty i ich możliwości

 • Warianty i ich możliwości

   Mariusz zaktualizowano 7 miesięcy, 1 tydzień temu 2Członkowie · 2 Wpisy
 • Arkadiusz

  estartupiak
  24 lipca 2020 o 12:27

  Hejka mam kilka pytań, jedno to czy znacie darmową wtyczkę do pokazywania zdjęć wariantów zamiast kolorów? Czyli mając buta i 4 różne jego kolory do wyboru, to żeby zamiast wyboru koloru, były mini zdjęcia pobrane z danego wariantu. Wiem że są płatne jakieś po 50$ i w ostateczności pewnie trzeba będzie kupić, ale pytam bo nie małe koszta wychodzą jeśli się okazuje że oceanwp też Pro trzeba kupić żeby więcej niż 3 zdjęcia wariantu wrzucić, elementora też pasuje no i jeszcze coś do faktur, chyba że znacie coś darmowego co wystarczy dla sklepu stacjonarnego który łączy postanowił dołączyć też sklep Internetowy.

  Czy jest możliwość lub jakaś wtyczka umożliwiająca masowe przypisywanie zdjęć do danego wariantu? Przykład: Wrzucam buta który ma 8 różnych rozmiarów i 4 różne kolory, tworzy się 32 różne warianty które mają różne stany magazynowe. Nie mogę ustawić po prostu galerii całego produktu bo będę musiał zrobić to w jednym kolorze np. czarnym a jak ktoś zmieni wariant na biały to pasuje żeby zdjęcia wskoczyły białe. Więc teraz żeby taki efekt osiągnąć muszę 32x przypisywać zdjęcia do wariantu.

  Kolejne pytanie, pomijając czy uda się to co wyżej pisałem zautomatyzować czy będę musiał robić to ręcznie. Czy mogę, w przypadku gdy już mam produkt np. obuwia, rozbity na 4 kolory i różne rozmiary, rozdzielić go w taki sposób, żeby użytkownik wchodząc np. w kategorie w której się ten produkt znajduje, nie widział tylko czarnych trampek a pozostałe kolory po wejściu w produkt, tylko żeby też jako produkt pojawiały się te z innym kolorem wariantu?

  I ostatnie, jak najprościej osiągnąć efekt, będąc na stronie z listą produktów, żeby w menu po lewej stronie klient mógł sobie zaznaczyć checkboxami warianty które ma wyświetlać, czyli np zaznacza kolory biały czerwony różowy, i rozmiary 36, 37?

  Wiem że dużo pytań ale kto pyta nie błądzi a może mi coś Panowie pomożecie. Dziękuje bardzo z góry za każdą pomoc i pozdrawiam!

 • Mariusz

  Administrator
  1 sierpnia 2020 o 12:28

  Hej!

  Przepraszam, że tak późno, ale wakacje…

  Niestety w tej chwili nie mam jak skorzystać z komputera wiec ciężko będzie z konkretami, ale te obrazki wariantów nazywają się po angielsku chyba „swatch”. Wiec możesz poszukać czegos w repozytorium. Gdzieś mi się tam przewinęła jakas darmowa wtyczka, ale tak, może mieć jakieś ograniczenia i wersję Pro…

  Niestety, za darmo można zrobić strone i sklep, ale w dosyć podstawowej/oklepanej wersji. Jak chcemy coś innego, wyjątkowego to trzeba kupić wersje Pro wtyczek. To i tak lepiej cenowo wychodzi niż kilka tysięcy dla agencji za stworzenie strony, plus setki złotych później za aktualizacje i modyfikacje.

  Jeśli chodzi o te ceny, to mogę trochę pomóc. Ja mam wersje Pro dla Agencji tych wtyczek. To znaczy, że mogę instalować je na większej ilości stron (nie tylko jednej jak w wersji podstawowej Pro).

  OceanWP Pro + Elementor Pro to jakieś 400 zł rocznie.

  Mogę zainstalować Ci na Twojej stronie moją licencję za powiedzmy połowę ceny (do negocjacji 😉 ). Mogę Ci udostępnić płatność jednorazową, albo miesięczną…

  Oczywiście dodatkowo, jeżeli masz wtedy pytania odnośnie tych wtyczek, to masz u mnie pierwszeństwo 😉

  Generalnie po wakacjach uruchomię to jako oficjalną usługę „estartpak”

  Odnośnie tej automatyzacji operacji nad wariantami to dopiero po 11 sierpnia będę mógł coś poradzić. Jak wrócę z wakacji. Myśle że powinien być łatwiejszy sposób.

  Odnośnie tego menu po lewej to to menu komponuje się z widgetów w panelu bocznym sklepu. Ale konkretnie to dopiero opiszę po 11 sierpnia.

  Pozdrawiam.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć.

Oryginalny post
0 z 0 wpisy Czerwiec 2018
Teraz